Про проект

Про проект

«Місто  Професій» – національний мандрівний проект, який в рамках одного заходу в окремому населеному пункті  дозволяє дітям спробувати себе у різних професіях. Проект забезпечує дітей та їхніх батьків безпечним та цікавим освітнім досвідом, який у майбутньому стане у пригоді при вирішенні питань профорієнтації та виборі професії.

img
Ідеологія заходу

«Місто Професій» – це дитячий профорієнтаційний захід, який є першим, єдиним та унікальним в Україні. На сьогоднішній день він не має аналогів ні за масштабністю проведення, ані за специфікою у цілій Європі. Завдяки профорієнтаційній спрямованості заходу діти мають можливість зрозуміти суть та значення представлених професій, а ігровий формат проведення з використанням справжньої атрибутики професій та залученням спеціалістів з різних галузей робить його захопливим, корисним та дійсно цікавим.

 

Вперше захід пройшов в 2014 році в 12 містах України. Учасниками стали діти віком від двох до вісімнадцяти років загальною кількістю понад 40 тис. учасників. Вже в 2015 році учасниками проекту стали діти в 25 містах України в загальній кількості  98 тис. учасників. В 2016 кількість учасників збільшилася до майже 350 тис. дітей.

 

Філософія проекту – це виховання свідомого вибору. Коли людина займається улюбленою роботою, вона виконує її якісно та з любов’ю. Результатом такої роботи стає якісний продукт та послуги. В свою чергу, результатом цього буде підвищення рівня життя в державі загалом. Важливо також те, що працівники, які представляють професії на «Місті Професій», дійсно люблять свою справу і з задоволенням демонструють переваги улюбленої роботи, що сприяє формуванню у дітей правильного уявлення про майбутню кар’єру.